Przenieś domeny do nas

Przenieś domeny do nas i miej pod kontrolą wszystkie swoje usługi!

Jeżeli masz domenę zarejestrowaną u innego rejestratora domen to możesz przenieść jej obsługę do nas.

Dostaniesz od nas dzięki temu rabat na inne usługi, będziesz mieć niższą cenę odnowienia a przede wszystkim wszystko będziesz miał w jednym miejscu (w jednej firmie) pod kontrolą.

 

Transfer domeny to przeniesienie obsługi domeny od obecnego rejestratora

(np. home.pl, nazwa.pl) do firmy sStore.pl. Transfer domeny od dowolnego partnera NASK może zostać dokonany w każdym momencie. Po przeprowadzeniu tej operacji wszystkie czynności związane z obsługą domeny będą należały do naszej firmy. Transfer domeny jest usługą bezpłatną! W przypadku transferu domen polskich i globalnych, opłacony okres ważności domen nie ulega zmianie i domeny opłacone u innego rejestratora będą opłacone u nas.

Jak dokonać transferu domeny?

  1. Aby dokonać transferu domeny do sStore.pl wystarczy wysłać na e-mail info@sstore.pl nazwę domeny do przetransferowania, i w przypadku niektórych domen, kod AUTHINFO dla domeny. Potem otrzymają Państwo e-mail z prośbą o zaakceptowanie przeniesienia domeny do nas.
  2. Kod AUTHINFO powinni Państwo uzyskać od obecnego operatora domeny. Kod taki musi zostać natychmiast wydany na każde Państwa żądanie.
  3. Transfer domeny europejskiej .EU wiąże się z jednoczesnym wniesieniem opłaty za jej utrzymanie na minimum 1 rok. Aby zainicjować transfer nie potrzebują Państwo kodów AUTHINFO, wystarczy wnieść opłatę za odnowienie domeny, a następnie potwierdzić chęć przeniesienia poprzez akceptację linku zawartego w e-mailu otrzymanego z EURid.

 


 
Wyślij zgłoszenie
Rozmawiaj online przez Livechat - kliknij poniżej
 
 

Konsultanci - Pomoc techniczna

Adam - tel. 690 047 642

Maciej - tel. 781 802 400

Łukasz - tel. 690 047 641

pomoc@sstore.pl, pomoc@sklepywww.pl

Zamówienia, pytania o funkcje - tel. 781 802 300

info@sstore.pl, info@sklepywww.pl